下載 Trust Wallet
產品更新

Trust Wallet проти Trust Wallet SWIFT

發佈時間: 5 бер. 2024 р.
分享文章
摘要

Дізнайтеся про ключові відмінності між Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT у цьому посібнику. Дізнайтеся, як вибрати найкращий гаманець Web3 для ваших потреб.

Trust Wallet проти Trust Wallet SWIFT

У цьому посібнику ви дізнаєтеся про відмінності між Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT. Ви також отримуєте інформацію, яка вам потрібна, щоб вибрати найкращий для вас або скористатися функціями обох.

Ключові висновки:

Щоб отримати доступ до Trust Wallet SWIFT, переконайтеся, що у вас найновіша версія Trust Wallet, і скористайтеся цими інструкціями , щоб розпочати роботу.

Download-Trust-Wallet-Button.png

Чим відрізняються Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT?

На перший погляд може здатися, що Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT відрізняються в першу чергу блокчейном, який вони підтримують, методами, які використовуються для сплати комісій за транзакції і стратегіями, які застосовуються для захисту та відновлення гаманця. Але яка справжня історія стоїть за цими відмінностями? Давайте досліджувати далі!

EOA проти абстракції облікового запису

Більшість людей не замислюються про технологію, за допомогою якої працює їхній гаманець Web3, але у випадку розуміння різниці між Trust Wallet і Trust Wallet Swift це дійсно допомагає. Незважаючи на те, що Trust Wallet підтримує понад 100 блокчейнів, включаючи Ethereum, він використовує зовнішні облікові записи (EOA), які є основоположними для управління основними транзакціями в екосистемі блокчейну Ethereum.

Насправді, якщо ви коли-небудь користувалися гаманцем, який вимагав відстеження секретної фрази з 12 або 24 слів , тоді ви знайомі з гаманцем EOA. Його називають EOA, оскільки обліковий запис контролюється зовні користувачем через закритий ключ — у випадку вашого власного гаманця ви є зовнішнім користувачем. EOA дозволяють здійснювати прості транзакції, такі як надсилання та отримання ETH, а також взаємодіяти з децентралізованими програмами (dApps).

З іншого боку, контракти розумних гаманців на основі абстракції облікового запису відрізняються від гаманців EOA, оскільки вони усувають потребу в секретній фразі, зберігаючи при цьому високий рівень безпеки та самоохорони. Ці гаманці, такі як Trust Wallet SWIFT, працюють на основі смарт-контрактів, розгорнутих у блокчейні Ethereum. Це означає, що замість того, щоб покладатися на єдиний закритий ключ для доступу до облікового запису та керування ним, гаманці розумних контрактів керуються логічним кодом в їхніх смарт-контрактах.

Цей підхід надає низку розширених функцій, у тому числі можливість легко відновлювати облікові записи та навіть сплачувати комісії за транзакції іншими токенами, ніж ETH. Це робить гаманці зі смарт-контрактами особливо привабливими для користувачів, які вперше знайомляться з Web3 і прагнуть отримати більш зручний і безпечний доступ до світу криптовалют і децентралізованих фінансів (DeFi).

Методи резервного копіювання та відновлення

Trust Wallet використовує секретну фразу з 12 слів або зашифровану хмарну резервну копію для налаштування, захисту та відновлення вашого гаманця. Цей варіант найкращий для людей, яким зручно керувати своїм закритим ключем і паролем. Для порівняння Trust Wallet SWIFT дає вам змогу використовувати ключ доступу, який пов’язано з вашим обліковим записом iCloud або Google, щоб захистити та відновити свій гаманець. Цей варіант найкраще підходить для людей, які не знайомі, або відчувають дискомфорт із секретними фразами та керуванням своїми ключами. Приклад відновлення гаманця У прикладі нижче ви побачите секретну фразу з 12 слів, яка використовується для Trust Wallet і розпізнавання обличчя, пов’язане з паролем для Trust Wallet SWIFT.

Group 1424358427.png

Підтримка мережі (ланцюга).

Trust Wallet підтримує понад 100 блокчейн-мереж, включаючи Bitcoin, Ethereum, Solana та багато інших. Trust Wallet SWIFT підтримує кілька недорогих ланцюжків EVM. Приклад підтримуваних мереж

Приклад підтримуваних мереж

З Trust Wallet ви маєте більше гнучкості в ланцюжках, які можете використовувати. Це означає, що ви можете отримати доступ до більшої кількості dApps і керувати активами в більшій кількості мереж.

Group 1424358425.png

Комісії

Під час використання Trust Wallet комісії можуть відрізнятися залежно від мережі, яку ви використовуєте. Зазвичай під час здійснення транзакцій ви сплачуєте плату за мережу (газ) лише нативними токенами. Наприклад, якщо транзакція відбувається в мережі Ethereum, ви можете сплатити цю комісію лише за допомогою ETH.

За допомогою Trust Wallet SWIFT ви можете оплачувати комісію за мережу (газ) за допомогою понад 200 токенів незалежно від мережі транзакцій. Цей рівень гнучкості є довгоочікуваною зміною для криптографів, а також додає простоти у використанні для тих, хто тільки починає користуватися Web3.

Токен оплати комісії

У наведеному нижче прикладі ви можете побачити, що з некастодіальним гаманцем ви можете зіткнутися з проблемою недостатності плати за газ, оскільки вам потрібно сплачувати ці комісії у нативному токені мережі. З SWIFT у вас ніколи не виникне цієї проблеми, оскільки ви можете змінити токен газу. Group 1424358424.png

Порівняння функцій

Переглядаючи цю порівняльну таблицю, важливо зазначити, що користувачі можуть використовувати обидва гаманці в додатку Trust Wallet. Щоб переключитися між Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT, просто виконайте такі дії: Значок налаштувань -> Гаманці -> виберіть гаманець, який ви хочете використовувати.

Group 1424358428.png

Примітка щодо міжплатформної сумісності

Одна річ, яку важливо відзначити, це різниця в сумісності між платформами. За допомогою Trust Wallet ви можете використовувати його на iOS, Android і як розширення браузера для робочого столу. Ви також можете вільно переміщувати свій гаманець з iOS на Android, а також на розширення та навпаки.

Для порівняння, Trust Wallet SWIFT наразі доступний лише для iOS і Android, і, крім того, після налаштування гаманця на iOS або Android ви не зможете імпортувати гаманець на пристрій з іншою операційною системою. Наприклад, якщо ви налаштували гаманець SWIFT за допомогою iOS, ви зможете отримати доступ до гаманця лише з інших пристроїв iOS. Те саме стосується, якщо ви налаштуєте новий гаманець за допомогою Android.

Це пояснюється тим, що ключі доступу, створені на пристроях Apple або Android, несумісні між екосистемами. Повідомляється, що Apple і Google працюють над рішенням; однак до того часу користувачам доведеться використовувати ідентичну екосистему, яку вони використовували для створення, щоб імпортувати гаманець.

Який гаманець мені використовувати?

Вибір правильного гаманця залежить від ваших уподобань і вимог у просторі Web3. Якщо ви прагнете простоти та прямого входу в Web3, то Trust Wallet SWIFT стане чудовим вибором. Це спрощує роботу, усуваючи потребу в управлінні секретними фразами, що робить його особливо привабливим для новачків в екосистемі Web3. Зручний підхід Trust Wallet SWIFT у поєднанні з функціями безпеки та відновлення забезпечує зручне та безпечне керування вашими цифровими активами.

З іншого боку, якщо ви шукаєте гаманець, який пропонує більше гнучкості щодо активів, які ви можете зберігати, або децентралізованих програм (dApps), з якими ви хочете взаємодіяти, Trust Wallet — ваш вибір. Він підтримує понад 100 блокчейнів, включаючи Ethereum, Bitcoin і Solana, що дозволяє здійснювати ширший спектр транзакцій і взаємодій у світі Web3.

Однак важливо зазначити, що мобільний додаток Trust Wallet полегшує використання обох типів гаманців, дозволяючи легко перемикатися між ними. Ця можливість використання двох гаманців означає, що вам не потрібно вибирати один з них; замість цього ви можете використовувати унікальні функції обох гаманців, щоб задовольнити свої потреби в будь-який момент часу. Незалежно від того, чи надаєте ви пріоритет простоті використання чи гнучкості та широкому спектру підтримуваних активів, Trust Wallet і Trust Wallet SWIFT разом надають комплексне рішення.

Не пропускайте найсвіжіші оновлення Trust Wallet! Посилання на наші канали: